صحافی میثاق از سال 1370 فعالیت خود را در زمینه چاپ ،صحافی و خدمات و تکثیر دانشجویی آغاز نموده است.و افتخار دارد با سابقه ای 30 ساله در خدمت همه هموطنان عزیز در این صنعت باشد.تمامی خدمات صحافی میثاق به صورت حضوری و غیر حضوری قابل سفارش می باشند.

صحافی میثاق با سی سال تجربه در زمینه چاپ مجلد با کاربرد‌های مختلف، آمادگی خود را برای همکاری با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی اعلام می‌کند. در این مطلب به بررسی خدمات این صحافی و مزایای همکاری با این کسب و کار خواهیم پرداخت.

انواع شیوه‌های مقرون به صرفه صحافی در مجموعه میثاق

 

درباره صحافی میثاق

صحافی، هنر کهن کنار هم قرار دادن کاغذ و مجلد ساختن آن‌ها است. ما در عین استفاده از ابزار‌های دیجیتال و ابزار‌های فوری برای پرینت، جلد کردن انواع کتاب و مجله و پایان نامه، امکان تجلید سنتی دستی را نیز برای شما فراهم کرده‌ایم. همچنین خدمات میثاق به صورت ۲۴ ساعت فعالیت داشته و در زمینه تکثیر‌های فوری و تعداد بالا، قادر به پذیرفتن انواع پروژه‌های اداری و دانشجویی خواهد بود.

برند صحافی میثاق

سابقه فعالیت صحافی میثاق به سال ۱۳۷۰ باز می‌گردد و امکان سفارش غیر حضوری چاپ و تکثیر نیز برای هموطان عزیز فراهم است. شما می‌توانید از طریق حضور در سایت صحافی در مورد راه‌های ارتباطی و سفارش آنلاین چاپ و صحافی پروژه‌های دانشجویی، تایپ، پرینت لغت نامه، پایان نامه و چاپ تقدیرنامه اقدام کنید.

 

برند صحافی میثاق و انواع شیوه صحافی