نحوه ثبت سفارش از صحافی میثاق

سایت صحافی میثاق به منظور ایجاد محیطی در دسترس و امن جهت سفارش صحافی کتاب، یک فرم ارسال سفارشی را طراحی کرده که به کمک این فرم می‌توانید در مورد ارسال فایل پایان نامه یا متون سفارش خود اقدام کرده و کم و کیف سفارش خود را تعیین کنید. مشخص کردن درجه فوری بودن سفارش و تعداد و نوع زینت جلد کتاب در این فرم در نظر گرفته شده‌اند.

همچنین با وجود ابزار‌های دیجیتال، برای علاقه‌مندان به اشکال سنتی صحافی، امکان سفارش صحافی دستی و طلاکوبی نیز فراهم بوده و لیست قیمت تمامی انواع سفارش از طریق سایت قابل مشاهده خواهد بود. در حال حاضر هزینه یک سفارش گالینگور از رنج قیمتی 15 هزار تومان شروع شده و بسته به آپشن‌های به کار رفته در طراحی می‌تواند افزایش پیدا کند.

تمامی این آپشن‌ها در لیست‌های مدون درون سایت این مجموعه قابل دسترسی هستند. همچنین شما از طریق منوی سایت می‌توانید نسبت به انواع خدمات ارائه‌شده توسط این مجموعه و اخبار جدید صحافی اطلاع پیدا کنید. در نهایت شما می‌توانید با حضور در محل فیزیکی صحافی میثاق در مورد قیمت‌ها و سفارش صحافی پایان نامه و مقالات و کتب خود اقدام کنید.

مدت زمان تحویل سفارشات

در هنگام سفارش صحافی شما می‌توانید از دو گزینه فوری و سفارش عادی استفاده کرده و به این ترتیب، میزان فوریت سفارش خود را مشخص کنید. این موضوع در مورد جلد پایان نامه‌ها یا سفارشات خاص اداری کاربرد داشته و اولویت کاری شما را مشخص خواهد کرد.

در مورد سفارشات انبوه یا انجام سفارشات دستی صحافی نیز توصیه می‌شود سریع‌تر از زمان مد نظر خود، برای ثبت سفارش اقدام کنید و در این مورد با مشاور فروش در ارتباط باشید. یک سفارش فوری در صحافی میثاق می‌تواند در حدود یک ساعت آماده تحویل شود.

 

در این مطلب به طور اجمالی با خدمات صحافی میثاق و نحوه ثبت سفارش در زمینه‌های مختلف من جمله طراحی جلد پایان نامه و تقدیر نامه صحبت شد. صحافی هنر دیرینه محافظت از متون و تصاویر ثبت شده بر روی کاغذ است که می‌توان به این وسیله، بر زیبایی و دوام شیوه محافظتی کتاب نیز افزود.

هدف ما در این مجموعه، ارائه خدمات به موقع و با کیفیت و همچنین با قیمت‌هایی بسیار مقرون به صرفه در زمینه تجلید است. تجربه 30 ساله این مجموعه در صحافی و همچنین رضایت مشتریان، تضمین‌کننده یک همکاری موفق در زمینه صحافی خواهد بود.